Zapowiedź Tanew Majdan Stary- Cosmos Józefów

Witamy!

W najbliższą niedzielę Nasz ukochany klub zmierzy się z nowym liderem Zamojskiej klasy "A". Mamy nadzieję że Nasi piłkarze zdołają podtrzymać zwycięską passę, i po zwycięstwach z Orłem,Alwą i Metalowcem napsują sporo krwi zawodnikom z Józefowa. Wartym podkreślenia faktem że szkoleniowcem drużyny z Józefowa jest nasz stary dobry znajomy Tomasz Olszewski. Wychowany w Majdanie Starym przez długie lata reprezentował barwy Tanwii, oraz kilka razy próbował swoich sił jako trener zespołu seniorów. W tym meczu nie będzie jednak czasu na sentymenty,Tanew walczy o utrzymanie w lidze, Cosmos o awans do klasy okręgowej.Walczymy o zupełnie inne cele, wierzymy w nasz zespół ponieważ  wiemy że zawodnicy Tanwii nie są chłopcami do bicia. Udowodnili to w ostatnich meczach,lecz czy nie osiądą na laurach? jak będzie tym razem? Przekonajcie się sami odwiedzając Nasz Stadion Leśny w Majdanie Starym! Mecz seniorów odbędzie się o godzinie 17:00, zapraszamy również na przedmecz drużyny juniorów który odbędzie się o godzinie 15:00. Mamy nadzieję że spędzicie razem z Nami to niedzielne popołudnie! Wszyscy na Leśny!