Ostatni mecz sezonu-mecz o wszystko...Zapowiedź Meczu Tanew Majdan Stary-Olender Sól

Witamy!

W najbliższą niedzielę o godzinie 17;00 Nasza Tanew w ostatnim meczu rundy wiosennej sezonu 2014/2015 zmierzy się z zespołem Olendra Sól na Stadionie Leśnym  w Majdanie Starym. Zespoły biorące udział w tym spotkaniu znajdują się po dwóch różnych stronach tabeli. Olender walczy o awans do klasy okręgowej i żeby zapewnić sobie awans nie oglądając się za plecy musi zwyciężyć. W przypadku porażki bądź remisu zawodnicy Grzegorza Ciosa muszą liczyć na potknięcie zawodników Delty Nielisz. Awans, i zarazem mistrzostwo ligi wywalczył zespół Cosmosu Józefów któremu serdecznie gratulujemy. Powodzenie w okręgówce Cosmonauci!  Wracając do tematu Nasz zespół musi do ostatniej minuty sezonu walczyć o utrzymanie w lidze. Po straceniu choćby matematycznych szans na utrzymanie przez Alwę Brody Małe, w walce o utrzymanie pozostał zespół Tanwii i Relaxu Księżpol. Naszemu zespołowi brakuje 1 punktu do utrzymania się w lidze, lecz zadanie to może być bardzo karkołomne. Dobra forma zespołu z Soli, połączona z bardzo szeroką wiedzą szkoleniowca Oleandra na temat Naszego zespołu może okazać się bardzo trudna do przeskoczenia. Wierzymy jednak w Naszych chłopców i wiemy że stać ich na bardzo wiele pomimo klasy rywala.  Nasz rywal w walce o utrzymanie  ma 3 punkty straty do Naszego zespołu, lecz w ostatniej kolejce zmierzy się z czerwoną latarnią ligi -Alwą Brody Małe. Trudno liczyć że Relax straci punkty w tym spotkaniu, jednak wierzymy że goście z Brod Małych będą chcieli pożegnać się godnie z ligą i powalczą o dobry rezultat. Wracając do Naszego meczu zapowiada się bardzo emocjonująco, lokalne derby zawsze obfitują w emocje i rządzą się swoimi prawami. Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa na to wydarzenie. Do Zobaczenia w niedzielę!