Czarne chmury nad Majdanem, Tanew przegrywa z Olendrem mecz o utrzymanie 1:2 (1:2)

Witamy!

Długo nie pisaliśmy o Naszym ostatnim meczu z Olendrem Sól gdyż wiadomo nie było to dla nikogo z nas łatwe.

Skład Tanwii: Marek Kulnianin- Damian Zań, Mateusz Kita(70'Adam Grab), Dawid Wójcik, Sławomir Kimak (60' Szymon Kulnanin)-Dawid Nizio, Paweł Nizio, Mirosław Król (80'Mateusz Marzec), Sebastian Guzorczuk- Michał Kowal, Marcin Rymarz

Mecz rozgrywany na stadionie leśnym rozpoczął się niemrawie, żadna z drużyn nie potrafiła wypracować sobie znaczącej przewagi. Z upływem pierwszej połowy to goście z Soli wypracowali sobie lekką przewagę, i w 15minucie spotkania udokumentowali to trafieniem. Bramka padła po rzucie rożnym i wielkim niezdecydowaniu w szeregach obrony. Podczas gdy piłka mijała kolejnych zawodników Tanwii dopadł do niej filigranowy napastnik drużyny Olendra Marcin Szuper i mocnym uderzeniem nie dał szans Markowi Kulnianinowi. Podczas gdy piłkarze Tanwii nie zdążyli jeszcze ochłonąć po straconej bramce Marcin Szuper ponownie wpisał się na listę strzelców, na tablicy wyników widniało już 0-2.  Czasem 2 minuty potrafi przekreślić trud włożony w całe spotkanie, taka jest piłka i bezsprzecznie trzeba to zaakceptować. Nasi zawodnicy potrafili jednak podnieść się i zdobyli bramkę jeszcze przed przerwą. Kontaktowym trafieniem popisał się Dawid Nizio który w tym meczu był w bardzo dobrej formie i był jednym z najlepszych aktorów tego spotkania. Przed swoją szansą na ustrzelenie hat-tricka stanął Marcin Szuper, ale w sytuacji sam na sam zabrakło mu zimnej krwi. Ten zawodnik rozegrał bardzo dobre zawody i napsuł sporo krwi defensorom Tanwii. Po przerwie Tanew przejeła inicjatywę i stworzyła sobie parę dobrych sytuacji, jednak wynik nie uległ zmianie. Tanew przegrywa swoje 12 spotkanie w tym sezonie i żegna się z klasą a.